PREJDI NA NOVÚ STRÁNKU ZDENO YOGI


RozvrhDaruj zdravieZvončekyKontaktStará stránka

Registrácia k odberu noviniek

ĎakujemAktuálny rozvrh hodín a ďalšie informácie o pravidelných lekciách nájdeš tu: Rozvrh hodín

Podporujeme Jeden svet - využitie poukazov na jogu

Či sa na vás usmialo šťastie a vyhrali ste poukaz alebo nie, v každom prípade Vám gratulujem k účasti na skvelom festivale :)

Na uplatnenie poukazu nie je potrebné nič špeciálne - stačí prísť na jogu s poukazom, na poukaze vyznačím účasť. Po využití všetkých vstupov sa poukaz stáva neplatným.

Platnosť poukazu je vyznačená na poukaze a platí na VŠETKY otvorené lekcie jogy. Je možné si poukaz uplatniť aj na Blacklight joge - ale je potrebné si rezervovať miesto vopred.

Každý poukaz platí pre JEDNU osobu.

Teším sa na všetkých. Prídite.

Joga pre zdravie

Spevnenie brušných a chrbtových svalov, posilnenie očných svalov, prevencia problémov s karpálnym tunelom, detoxikácia organizmu..

Pohodlný životný štýl prináša so sebou kopu problémov. Väčšinu dňa presedíme v práci pred počítačom, doma pred televízorom, na cestách v aute, čoho následkom je ochabovanie posturálnych svalov. Silné a funkčné posturálne svaly sú veľmi dôležité pre správne držanie tela. Preto na lekciách jogy tieto svaly spevňujeme. Výsledkom je zlepšenie držania tela a odstránenie, alebo aspoň zmiernenie, bolestí chrbta.

Záťaž, ktorú pre naše oči predstavuje počítačový monitor, mobil, televízor.. sa snažíme kompenzovať cvičením očnej jogy. Oči sú jeden z najdôležitejších orgánov a tiež ich treba precvičiť a posilniť.

Zápästia stlačené celodennou prácou s počítačom často končia zápalom karpálneho tunela. Cviky na uvoľnenie zápästí sú prevenciou pri problémoch s karpálnym tunelom.

Naše telo je stvorené pre pohyb. Tým, že v dnešnej dobe máme málo pohybu, vzniká veľa problémov. Dynamickou časťou cvičenia, sa snažíme vrátiť aspoň trochu pohybu do našich životov.

Do cvičení zaraďujem cviky na podporu metabolizmu a imunity.

Príďte medzi nás urobiť niečo pre svoje zdravie.

Joga pre telo

Strečing skrátených svalových skupín, uvoľnenie namáhaných svalov, regenerácia vnútorných orgánov, zlepšenie trávenia..

Bežné činnosti, ktoré denne vykonávame, majú za následok skracovanie svalov a tuhnutie šliach. Preto pri cvičení naťahujeme a uvoľňujeme skrátené partie.

Vedomé, pomalé a kontrolované pohyby nám pomáhajú nájsť hranice našej pohyblivosti bez zbytočného preťažovania kĺbov.

Výdrž v pozíciách pracuje okrem skrátených svalových partií aj s vnútornými orgánmi - prekrvuje ich, regeneruje, omladzuje..

Veľa pozícií priamo aj nepriamo pôsobí na žľazy s vnútorným vylučovaním, podporuje rovnováhu hormonálneho systému.

Do cvičení zaraďujem cviky na podporu metabolizmu a imunity.

Príďte medzi nás precvičiť a ponaťahovať svoje telo.

Joga pre radosť

Príjemná atmosféra, otvorení ludia, pekné prostredie..

Príjemná, nenútená a priateľská atmosféra pomáha uvoľniť napätie a stres z práce. Je to prvý krok k tomu, aby sme sa dobre cítili. Na hodinách môžete stretnúť príjemných ľudí a nadviazať nové priateľstvá.

Príďte si medzi nás pre úsmev.

Joga pre krásu

Formovanie postavy, posilnenie rúk, pevný zadok, pekné brucho.. a samozrejme vnútorný pokoj a spokojnosť, pretože krása vychádza zvnútra..

Cviky špeciálne zamerané na problémové partie - cvičíme nielen pre zdravie, ale cviky zároveň pomáhajú formovať postavu.

Príďte medzi nás urobiť niečo nielen pre svoju fyzickú krásu.

Joga pre pokoj

Ukľudnenie mysle, pranajáma, rovnovážne pozície..

Nenásilné, kľudné cvičenie pomáha ukľudniť myseľ. Dôraz na dych nám pomáha vyprázdniť hlavu a odložiť každodenné problémy a starosti. Pranajáma ako aj rovnovážne pozície nám pomáhajú zastaviť myšlienky všedného dňa a preniesť pozornosť do svojho vnútra, pomáhajú nám nájsť vnútorný pokoj a rovnováhu.

Príďte sa medzi nás nadýchnuť pohody a pokoja.

Joga pre dušu

Koncentrácia, relaxácia, uvoľnenie napätia a odbúranie stresu..

Sila ľudskej mysle je veľká. Ale potrebujeme sa naučiť ju ovládať - tak ako svoje nohy alebo ruky. Pozornosť, ktorá je potrebná na prevedenie jednotlivých cvičení, ako aj na vedomé dýchanie a zapájanie bándh, nám pomáha ovládnuť našu myseľ.

Naopak relaxačné cvičenia nám pomáhajú úplne vypnúť, je to veľmi obľúbená časť - niet divu, keď celý deň sme pod veľkým tlakom - pracovným, časovým, finančným, partnerským.. A dopriať si chvíľku úplnej relaxácie je ako pohladenie pre dušu a balzam na nervy.

Príďte medzi nás zahodiť všetky starosti a problémy.


Zdeno Yogi - Joga Srdcom

Udalosti, novinky

Predchádzajúce

Nech ti je kvetina sestrou a zviera bratom.
Zdeno Yogi - Joga Srdcom