Na stránke sa pracuje.. Ak tu niečo nenájdeš, skús starú stránku.
RozvrhDaruj zdravieZvončekyKontaktStará stránka

Registrácia k odberu noviniek

ĎakujemSad Janka Kráľa

Letné cvičenia vonku v Sade Janka Kráľa. Sad sa nachádza priamo za nákupným centrom Aupark v Petržalke. Dostanete sa k nám autobusmi 50, 80, 83, 84, 88, 91, 93, 94, 95, 191, zastávka Aupark. Peši zo starého mesta cez most SNP.

Stretávame sa pri soche Janka Kráľa, odchádzame cvičiť 5 minút pred začiatkom lekcie.

Ak chceš dostať majl s informáciou o mieste, môžeš sa prihlásiť k doberu noviniek (klikni na nasledujúcu ikonku).

Registrácia k odberu noviniek

Ďakujem
Zdeno Yogi - Joga Srdcom

Udalosti, novinky

2018

pripravujeme:
Dobrodružný výlet do Ekvádoru

Dátum: december 2018

chystáme:
Dobrodružný výlet do Ekvádoru

Dátum: december 2018

Predchádzajúce

Povedzme si to prámo. Človek dokáže skoro šecko. Urobyt dýru do sveta aj do ozónu. Urobyt si pekný dom, ale aj peknú hanbu. Vyzýrat jak pekný hrdina, ale nýkedy aj jako pekný idiot. Nýkedy dokáže byt na svete aj sto rokov, ale ani tri minuty pod vodou. Dokáže obstojne hrat na klavíri a na nervy, skákat do reči a aj o tyči. A tuším vácej myslet na budúce generácie počítačov, ako na maturantov.
Ale človek by si nemal toho až tolko namýšlat, lebo je len človek. Ani pri najlepšej vóle nedokáže preletet v petmetrovej výške z Námestia hraničárov na Šancovú ulicu. A to ani za ideálnych poveternostných podmínek. Nedokáže vonat jako lipa a len tak jako topol sa rozmnožúvat po vetre. To dokáže len božá príroda. A preto by si mal človek celkom skromne povedat - Ešte tak mnoho toho nevím.
A preto sa budem na svete radšej vácej čuduvat jako svet menit. Lebo pri čuduvání nekapú stromy, nekapú ryby, ale rastú stromy a padá snah. A šecko je na svojom míste, tak jak má byt. Tak, jako ked je na jar naozaj jar, v lete ked je leto, na jabloni jabĺčko, na človekovi hlava a v človeku SRDCO.
Stanislav Štepka
Zdeno Yogi - Joga Srdcom